Textové pole: tel.: 517 380 827

Telefon: +420 517 380 827

Mobil: +420 606 054 592

Email: knap@pohodastavebniny.cz

Získejte pro svůj dům výhody za minimálně 100 000 Kč

V mimořádné jarní akci vám nabízíme garanci minimální slevy 85 000 Kč z platného ceníku na kompletní keramický systém Porotherm. Do kolečka si můžete naložit i balík výhod v hodnotě až 15 000 Kč. Najdete v něm:

25 pytlů malty pro založení cihel                                                         5.021 Kč

100 ks stěnových nerezových spon pro napojení příček             1.077 Kč

2 ks aplikační pistole pro zdící pěnu                                                  1.437 Kč

Podtrženo sečteno máte k 85 000 Kč i pomocníky na stavbu za 7.535 Kč. Pokud jste zvolili obvodové zdivo z cihel plněných minerální vatou Porotherm T Profi získáte krom skvělé izolace i:

proškolení a pomoc se založením stavby v délce 5 hodin           za 3.630 Kč

2 ks balení hydroizolační fólie Porotherm ZIP - H 500x1,0           za 4.174 Kč

Pokud stavíte rodinný dům v České republice, máte k němu projektovou dokumentaci, stačí si přečíst podmínky, vyplnit formulář a můžete začít tůrovat kolečko.      

Jak to přesně probíhá

1. Vyplňte formulář na této stránce a obdržíte elektronický slevový poukaz s unikátním kódem.

2. Do 3 pracovních dnů po registraci se vám ozve naše operátorka zákaznického servisu, která Vám pomůže s potřebnými podklady ke snadnému získání všech výhod a uplatněním poukazu u našich vybraných obchodních partnerů.

3. Cenovou kalkulaci Vám zpracujeme podle Vámi zaslaných výkresů projektové dokumentace s minimální slevou 85 000 Kč (podmínkou je ceníková cena dodávky stavebního materiálu nejméně za 220.000 Kč vč. DPH)

4. Se slevovým poukazem přijdete na naši prodejnu, kde se postaráme o dodání materiálu.

Všechny uvedené hodnoty (ceny) a sleva jsou včetně DPH. Sleva se nevztahuje na výrobky Terca Klinker. Uvedená sleva v této nabídce je určena pouze pro individuální výstavbu rodinného domu na území ČR, nikoli na hromadnou výstavbu RD. Nesčítá se s jinými slevami a je kalkulována vždy z platného ceníku výrobce Sleva se vztahuje na ucelené balení palet výrobků. Doprava zdarma je poskytována pouze na ucelené kamiony, tj. min.18 pal. 

Platnost akce a termíny

Pro využití výhod slevového poukazu si musíte u výrobce zadat objednávku nejpozději do 31. 5. 2015.

Termín vývozu z výrobního závodu je nejpozději do 31. 7. 2015.

Přivítejte jaro na své stavbě s novými pomocníky a finanční úsporou.

Tým společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. 

                                                                                                            REGISTRACE ZDE

 

Krátký příběh o stavbě rodinného domu

Ať už stavíte rodinný dům svépomocí, na klíč, nebo nízkoenergetický dům z cihel, vždy se jedná o náročný projekt. Začíná to pátráním po vhodném parcele, kde strávíte celý život. Pokračuje výběrem správných cihel, které budou vyhovovat vašemu životnímu stylu. Lidé toužící po tichu potěší akustické stěny. Ti, kdo chtějí snížit náklady na vytápění i na stavbu, sáhnou po zateplených cihlách. Zákazníci bažící po rychlém dokončení zvolí ty broušené a zdící pěnu Dryfix. Půjde jim to spolu od ruky.

Když už máte vybrané cihly, začínají starosti s obvodovým zdivem a nosnými příčkami. To už se hlásí ke slovu překlady pod okna a dveře. Na výběr jich máte víc než dost: stavební, keramické, roletové, okenní nebo dveřní. Současně se zamýšlíte nad dobrou stropní konstrukcí. Stropy Miako, stropní systémy nebo panely? Nabídka je široká. Noci dlouhé a sny o dokonalém domu jsou stále živější.

Obvodové zdi stojí, strop drží, zateplení domu máte také vyřešené, může se jít zdobit. Zkrášlíte své v potu krvi vypiplané zdi lícovými cihlami. Jejich barvu ale vybírejte s rozmyslem, pár let se na ni budete každý den dívat. Když je dům z cihel hotov, pohodlně se usaďte v obýváku, dejte si nohy na stůl a pomalu začněte přemýšlet nad hezkou cihlovou dlažbou do vjezdu.

Rodinný dům je totiž láska a příjemná starost na celý život.